Poll van de week:
Wat bekijken jullie het meest op de site?
Nieuws
Clubwedstrijden
Extern
Jeugd
Schaakhoekje
Fotos
Vandaag (23/4/2024)
Volwassenen: Clubkampioenschap 2023-2024 Inhaal 8
Jeugd: geen activiteit
Spreuk van de dag: geen spreuk
Filmpje van de dag:
Volledig kalenderoverzicht

Auteur: MaartenVerstuurd op 2024-04-01 20:13:17

C en d toernooi

Cedric, Dirk, Jeffrey, Francky en Luc namen deel aan het jaarlijkse c en d toernooi in Gent.

Dit waren 7 rapidrondes. 40min + 5 sec/zet

hieronder de eindstand en de uitslagen:

CD-toernooi 2024SwarLogo
401
Organisator:  KGSRL
Arbiter:  Marc VanSon, Gertjan Verhaeren
Toernooi:  Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo:  andere Speeltempo: 40 min. met incr. 5"
Datums:  van 30/03/2024 tot 30/03/2024
Scheidingssystemen:  OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam EloUsed Clubnaam PtnTot. #Part.
1  

Davoust, Nicolas

1767 Tournai 6.0 7
2  

Frouws, Willem

1505 Wetteren 5.5 7
3  

Busschots, Johan

1842 Brasschaat 5.5 7
4  

Veldeman, Sieben

1742 Dendermonde 5.5 7
5  

Kegels, Kristof

1832 KGSRL Gent 5.0 7
6  

Van Hecke, Bert

1857 KGSRL Gent 5.0 7
7  

Goossens, Jelle

1746 Zottegem 5.0 7
8  

Bauwens, Steven

1774 Artevelde 5.0 7
9  

Deketelaere, Jitse

0   5.0 7
10  

Steshenko, Denis

0 KGSRL Gent 5.0 7
11  

Vanhee, Freddy

1875 Aalst 5.0 7
12  

Pauwels, Rudi

1733 Landegem 4.5 7
13  

Van Hoecke, Elena

1724 KGSRL Gent 4.5 7
14  

Vanhauwaert, Kurt

1723 Landegem 4.5 7
15  

Deloof, Koen

1634 KGSRL Gent 4.5 7
16  

Roels, Frederik

1838 KGSRL Gent 4.0 7
17  

Rawoens, Jonas

1563 KGSRL Gent 4.0 7
18  

Blommaert, Robin

1751 Temse 4.0 6
19  

Yperman, Jeffrey

1508 Bredene 4.0 7
20  

Seyns, Odilon

1366 Turnhout 4.0 7
21  

Vandevelde, Luc

1479 KOSK Oostende 4.0 7
22  

De Vroe, Philip

1779 Landegem 4.0 7
23  

De Bie, Luc

1474 KGSRL Gent 4.0 6
24  

Abramenko, Aleksei

1217 KGSRL Gent 4.0 7
25  

Baekelandt, Els

1540 KGSRL Gent 3.5 7
26  

Heyerick, Anton

1557 Aalter 3.5 7
27  

Nolf, Francky

1635 Bredene 3.5 7
28  

Ponnet, Guy

1652 Landegem 3.5 7
29  

Ost, Emanuel

1364 TSMechelen 3.5 6
30  

Lequy, Cedric

1424 Bredene 3.5 7
31 a (2,3)

Van De Kelder, Yves

1435 KGSRL Gent 3.5 5
32  

Ulenaers, Marc

1707 Roeselare 3.0 7
33  

Gjymshana, Erik

1652 KGSRL Gent 3.0 6
34  

Leyendecker, Hubert

1533 Wirtzfeld 3.0 7
35  

Toroptsev, Kristian

1260 Turnhout 3.0 7
36  

De Meyere, Dirk

1455 KBSK Brugge 3.0 7
37  

Van Den Abeele, Veerle

1372 KGSRL Gent 3.0 7
38  

De Clercq, Geert

1360 KGSRL Gent 3.0 7
39  

Vagenende, Lars

1331 LSV-Chesspirant 3.0 7
40  

Denissuk, Andrey

0 Kortrijk 3.0 7
41  

Verbanck, Mario

1192 KBSK Brugge 3.0 6
42 a (4)

Vandekerckhove, Ava

1624 KGSRL Gent 3.0 6
43 a (1)

Roels, Robert

1150 KGSRL Gent 3.0 6
44  

Klimenko, Timur

1270 LSV-Chesspirant 2.5 6
45  

Cornelis, Marc

1473 KGSRL Gent 2.5 7
46  

Cornelis, Werner

1331 KGSRL Gent 2.5 7
47  

Sypre, Sabine

1249 KGSRL Gent 2.5 6
48  

Kygobadi, Shahin

1300 Aalter 2.0 7
49  

Schatteman, Sven

1454 Aalst 2.0 7
50  

De Visser, Stefaan

1326 KGSRL Gent 2.0 7
51  

Audooren, Olaf

1280 KGSRL Gent 2.0 7
52  

Klijsen, Yvonne

1231 KGSRL Gent 2.0 7
53  

Kindts, Christelle

1150 KGSRL Gent 2.0 6
54 A (6,7)

Traest, Philip

1366 KGSRL Gent 1.0 4
55  

De Caluwe, Gerard

1215 KGSRL Gent 1.0 6
56  

De Vreese, Hugo

0   1.0 6
57 A

Neve, Peter

1747 KGSRL Gent 0.0 0
58 A

Pannecoucke, Marc

1185 KGSRL Gent 0.0 3
Begin van de pagina  
Ronde 1 (30/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vanhee, Freddy 0.0 (1875) 1-0  De Bie, Luc 0.0 (1474)
2 Cornelis, Marc 0.0 (1473) 0-1  Van Hecke, Bert 0.0 (1857)
3 Busschots, Johan 0.0 (1842) 1-0  De Meyere, Dirk 0.0 (1455)
4 Schatteman, Sven 0.0 (1454) 0-1  Roels, Frederik 0.0 (1838)
5 Kegels, Kristof 0.0 (1832) 1-0  Van De Kelder, Yves 0.0 (1435)
6 Lequy, Cedric 0.0 (1424) 0-1  De Vroe, Philip 0.0 (1779)
7 Denissuk, Andrey 0.0 (0) ½-½  Van Den Abeele, Veerle 0.0 (1372)
8 Seyns, Odilon 0.0 (1366) 0-1  Bauwens, Steven 0.0 (1774)
9 Davoust, Nicolas 0.0 (1767) 1-0  Traest, Philip 0.0 (1366)
10 Ost, Emanuel 0.0 (1364) 0-1ff Blommaert, Robin 0.0 (1751)
11 Goossens, Jelle 0.0 (1746) 1-0  De Clercq, Geert 0.0 (1360)
12 Cornelis, Werner 0.0 (1331) 0-1  Veldeman, Sieben 0.0 (1742)
13 Pauwels, Rudi 0.0 (1733) ½-½  Vagenende, Lars 0.0 (1331)
14 De Visser, Stefaan 0.0 (1326) ½-½  Van Hoecke, Elena 0.0 (1724)
15 Audooren, Olaf 0.0 (1280) 0-1  Ulenaers, Marc 0.0 (1707)
16 Gjymshana, Erik 0.0 (1652) 0-1  Klimenko, Timur 0.0 (1270)
17 Toroptsev, Kristian 0.0 (1260) ½-½  Ponnet, Guy 0.0 (1652)
18 Nolf, Francky 0.0 (1635) 1-0  Sypre, Sabine 0.0 (1249)
19 Klijsen, Yvonne 0.0 (1231) 0-1  Deloof, Koen 0.0 (1634)
20 De Caluwe, Gerard 0.0 (1215) 0-1  Rawoens, Jonas 0.0 (1563)
21 Heyerick, Anton 0.0 (1557) 1-0  Verbanck, Mario 0.0 (1192)
22 Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0-1  Baekelandt, Els 0.0 (1540)
23 Leyendecker, Hubert 0.0 (1533) 1-0  Kindts, Christelle 0.0 (1150)
24 Deketelaere, Jitse 0.0 (0) 1-0  Yperman, Jeffrey 0.0 (1508)
25 Frouws, Willem 0.0 (1505) 1-0  De Vreese, Hugo 0.0 (0)
26 Steshenko, Denis 0.0 (0) ½-½  Vandevelde, Luc 0.0 (1479)
1001 Vanhauwaert, Kurt 0.0 (1723) 1-0  Kygobadi, Shahin 0.0 (1300)
1002 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1624) 0-1  Abramenko, Aleksei 0.0 (1217)
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Roels, Robert 0.0 (1150) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 2 (30/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Ulenaers, Marc 1.0 (1707) 1-0  Vanhee, Freddy 1.0 (1875)
2 Deloof, Koen 1.0 (1634) ½-½  Busschots, Johan 1.0 (1842)
3 Roels, Frederik 1.0 (1838) 1-0  Nolf, Francky 1.0 (1635)
4 Rawoens, Jonas 1.0 (1563) 0-1  Kegels, Kristof 1.0 (1832)
5 De Vroe, Philip 1.0 (1779) 0-1  Heyerick, Anton 1.0 (1557)
6 Bauwens, Steven 1.0 (1774) 1-0  Leyendecker, Hubert 1.0 (1533)
7 Baekelandt, Els 1.0 (1540) 1-0  Davoust, Nicolas 1.0 (1767)
8 Blommaert, Robin 1.0 (1751) 0-1  Frouws, Willem 1.0 (1505)
9 Klimenko, Timur 1.0 (1270) 0-1  Goossens, Jelle 1.0 (1746)
10 Veldeman, Sieben 1.0 (1742) 0-1  Deketelaere, Jitse 1.0 (0)
11 Abramenko, Aleksei 1.0 (1217) 0-1  Pauwels, Rudi 0.5 (1733)
12 Van Hoecke, Elena 0.5 (1724) 1-0  Toroptsev, Kristian 0.5 (1260)
13 Ponnet, Guy 0.5 (1652) ½-½  De Visser, Stefaan 0.5 (1326)
14 Vandevelde, Luc 0.5 (1479) 1-0  Denissuk, Andrey 0.5 (0)
15 Van Den Abeele, Veerle 0.5 (1372) 0-1  Steshenko, Denis 0.5 (0)
16 Vagenende, Lars 0.5 (1331) 0-1  Gjymshana, Erik 0.0 (1652)
17 Yperman, Jeffrey 0.0 (1508) 1-0  Cornelis, Werner 0.0 (1331)
18 De Bie, Luc 0.0 (1474) 1-0  Audooren, Olaf 0.0 (1280)
19 Sypre, Sabine 0.0 (1249) ½-½  Cornelis, Marc 0.0 (1473)
20 De Meyere, Dirk 0.0 (1455) 1-0  Klijsen, Yvonne 0.0 (1231)
21 Verbanck, Mario 0.0 (1192) 1-0  Schatteman, Sven 0.0 (1454)
22 Kindts, Christelle 0.0 (1150) 0-1  Lequy, Cedric 0.0 (1424)
23 Roels, Robert 0.0 (1150) 0-1  Seyns, Odilon 0.0 (1366)
24 Traest, Philip 0.0 (1366) 1-0  De Caluwe, Gerard 0.0 (1215)
25 De Vreese, Hugo 0.0 (0) 0-1  Ost, Emanuel 0.0 (1364)
26 De Clercq, Geert 0.0 (1360) 1-0  Pannecoucke, Marc 0.0 (1185)
1001 Van Hecke, Bert 1.0 (1857) 1-0  Vanhauwaert, Kurt 1.0 (1723)
1002 Kygobadi, Shahin 0.0 (1300) 1-0  Vandekerckhove, Ava 0.0 (1624)
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Van De Kelder, Yves 0.0 (1435) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 3 (30/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Heyerick, Anton 2.0 (1557) 0-1  Van Hecke, Bert 2.0 (1857)
2 Frouws, Willem 2.0 (1505) 1-0  Roels, Frederik 2.0 (1838)
3 Kegels, Kristof 2.0 (1832) 1-0  Ulenaers, Marc 2.0 (1707)
4 Deketelaere, Jitse 2.0 (0) 0-1  Bauwens, Steven 2.0 (1774)
5 Goossens, Jelle 2.0 (1746) 1-0  Baekelandt, Els 2.0 (1540)
6 Busschots, Johan 1.5 (1842) 1-0  Vandevelde, Luc 1.5 (1479)
7 Pauwels, Rudi 1.5 (1733) 1-0  Deloof, Koen 1.5 (1634)
8 Steshenko, Denis 1.5 (0) 1-0  Van Hoecke, Elena 1.5 (1724)
9 Vanhee, Freddy 1.0 (1875) 1-0  De Meyere, Dirk 1.0 (1455)
10 De Bie, Luc 1.0 (1474) 1-0  De Vroe, Philip 1.0 (1779)
11 Davoust, Nicolas 1.0 (1767) 1-0  De Clercq, Geert 1.0 (1360)
12 Lequy, Cedric 1.0 (1424) 0-1  Blommaert, Robin 1.0 (1751)
13 Traest, Philip 1.0 (1366) 0-1  Veldeman, Sieben 1.0 (1742)
14 Gjymshana, Erik 1.0 (1652) 1-0  Kygobadi, Shahin 1.0 (1300)
15 Ost, Emanuel 1.0 (1364) ½-½  Ponnet, Guy 1.0 (1652)
16 Nolf, Francky 1.0 (1635) 1-0  Abramenko, Aleksei 1.0 (1217)
17 De Visser, Stefaan 1.0 (1326) 0-1  Rawoens, Jonas 1.0 (1563)
18 Leyendecker, Hubert 1.0 (1533) 1-0  Verbanck, Mario 1.0 (1192)
19 Yperman, Jeffrey 1.0 (1508) 1-0  Roels, Robert 0.0 (1150)
20 Cornelis, Marc 0.5 (1473) 0-1  Vagenende, Lars 0.5 (1331)
21 Toroptsev, Kristian 0.5 (1260) ½-½  Van Den Abeele, Veerle 0.5 (1372)
22 Denissuk, Andrey 0.5 (0) 1-0  Sypre, Sabine 0.5 (1249)
23 Schatteman, Sven 0.0 (1454) 1-0  Klijsen, Yvonne 0.0 (1231)
24 Seyns, Odilon 1.0 (1366) 1-0  Kindts, Christelle 0.0 (1150)
25 Cornelis, Werner 0.0 (1331) 1-0  De Vreese, Hugo 0.0 (0)
1001 Vanhauwaert, Kurt 1.0 (1723) ½-½  Klimenko, Timur 1.0 (1270)
1002 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1624) 1-0  Audooren, Olaf 0.0 (1280)
  De Caluwe, Gerard 0.0 (1215) 1 Bye  
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0 Afwezig  
  Van De Kelder, Yves 0.0 (1435) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 4 (30/03/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Hecke, Bert 3.0 (1857) 1-0  Goossens, Jelle 3.0 (1746)
2 Bauwens, Steven 3.0 (1774) 0-1  Kegels, Kristof 3.0 (1832)
3 Busschots, Johan 2.5 (1842) ½-½  Frouws, Willem 3.0 (1505)
4 Steshenko, Denis 2.5 (0) ½-½  Pauwels, Rudi 2.5 (1733)
5 Rawoens, Jonas 2.0 (1563) 1-0  Vanhee, Freddy 2.0 (1875)
6 Roels, Frederik 2.0 (1838) 1-0  Heyerick, Anton 2.0 (1557)
7 Leyendecker, Hubert 2.0 (1533) 0-1  Davoust, Nicolas 2.0 (1767)
8 Blommaert, Robin 2.0 (1751) 0-1  Yperman, Jeffrey 2.0 (1508)
9 Veldeman, Sieben 2.0 (1742) 1-0  De Bie, Luc 2.0 (1474)
10 Ulenaers, Marc 2.0 (1707) 1-0  Seyns, Odilon 2.0 (1366)
11 Baekelandt, Els 2.0 (1540) 1-0  Gjymshana, Erik 2.0 (1652)
12 Deketelaere, Jitse 2.0 (0) 1-0  Nolf, Francky 2.0 (1635)
13 Van Hoecke, Elena 1.5 (1724) 1-0  Vandevelde, Luc 1.5 (1479)
14 Ponnet, Guy 1.5 (1652) 1-0  Denissuk, Andrey 1.5 (0)
15 Deloof, Koen 1.5 (1634) 1-0  Ost, Emanuel 1.5 (1364)
16 Klimenko, Timur 1.5 (1270) 0-1  Schatteman, Sven 1.0 (1454)
17 De Vroe, Philip 1.0 (1779) 1-0  Cornelis, Werner 1.0 (1331)
18 De Meyere, Dirk 1.0 (1455) ½-½  De Visser, Stefaan 1.0 (1326)
19 Kygobadi, Shahin 1.0 (1300) 1-0  Lequy, Cedric 1.0 (1424)
20 Van Den Abeele, Veerle 1.0 (1372) 1-0  De Caluwe, Gerard 1.0 (1215)
21 Abramenko, Aleksei 1.0 (1217) 1-0  Traest, Philip 1.0 (1366)
22 De Clercq, Geert 1.0 (1360) 0-1  Toroptsev, Kristian 1.0 (1260)
23 Verbanck, Mario 1.0 (1192) 0-1  Cornelis, Marc 0.5 (1473)
24 Sypre, Sabine 0.5 (1249) 0-1  Van De Kelder, Yves 0.0 (1435)
25 Audooren, Olaf 0.0 (1280) 1-0  Kindts, Christelle 0.0 (1150)
26 Klijsen, Yvonne 0.0 (1231) 0-1  Roels, Robert 0.0 (1150)
1001 Vagenende, Lars 1.5 (1331) 0-1  Vanhauwaert, Kurt 1.5 (1723)
  De Vreese, Hugo 0.0 (0) 1 Bye  
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0 Afwezig  
  Vandekerckhove, Ava 1.0 (1624) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 5 (01/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Kegels, Kristof 4.0 (1832) 1-0  Van Hecke, Bert 4.0 (1857)
2 Frouws, Willem 3.5 (1505) ½-½  Bauwens, Steven 3.0 (1774)
3 Ulenaers, Marc 3.0 (1707) 0-1  Busschots, Johan 3.0 (1842)
4 Rawoens, Jonas 3.0 (1563) 1-0  Roels, Frederik 3.0 (1838)
5 Davoust, Nicolas 3.0 (1767) 1-0  Deketelaere, Jitse 3.0 (0)
6 Goossens, Jelle 3.0 (1746) 1-0  Steshenko, Denis 3.0 (0)
7 Yperman, Jeffrey 3.0 (1508) 0-1  Veldeman, Sieben 3.0 (1742)
8 Pauwels, Rudi 3.0 (1733) ½-½  Baekelandt, Els 3.0 (1540)
9 Ponnet, Guy 2.5 (1652) 0-1  Van Hoecke, Elena 2.5 (1724)
10 Vanhee, Freddy 2.0 (1875) 1-0  Schatteman, Sven 2.0 (1454)
11 Seyns, Odilon 2.0 (1366) 1-0  De Vroe, Philip 2.0 (1779)
12 De Bie, Luc 2.0 (1474) 0-1  Blommaert, Robin 2.0 (1751)
13 Gjymshana, Erik 2.0 (1652) 1-0  Van Den Abeele, Veerle 2.0 (1372)
14 Nolf, Francky 2.0 (1635) 1-0  Kygobadi, Shahin 2.0 (1300)
15 Heyerick, Anton 2.0 (1557) 1-0  Abramenko, Aleksei 2.0 (1217)
16 Toroptsev, Kristian 2.0 (1260) ½-½  Leyendecker, Hubert 2.0 (1533)
17 Vandevelde, Luc 1.5 (1479) 1-0  Vagenende, Lars 1.5 (1331)
18 Cornelis, Marc 1.5 (1473) 1-0  De Visser, Stefaan 1.5 (1326)
19 Denissuk, Andrey 1.5 (0) 0-1  De Meyere, Dirk 1.5 (1455)
20 Ost, Emanuel 1.5 (1364) 1-0  Klimenko, Timur 1.5 (1270)
21 Van De Kelder, Yves 1.0 (1435) 1-0  Audooren, Olaf 1.0 (1280)
22 De Caluwe, Gerard 1.0 (1215) 0-1  Lequy, Cedric 1.0 (1424)
23 Traest, Philip 1.0 (1366) 0-1ff Verbanck, Mario 1.0 (1192)
24 De Vreese, Hugo 1.0 (0) 0-1  De Clercq, Geert 1.0 (1360)
25 Roels, Robert 1.0 (1150) 1-0  Sypre, Sabine 0.5 (1249)
26 Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0-1  Klijsen, Yvonne 0.0 (1231)
1001 Vanhauwaert, Kurt 2.5 (1723) 1-0  Deloof, Koen 2.5 (1634)
1002 Cornelis, Werner 1.0 (1331) 0-1  Vandekerckhove, Ava 1.0 (1624)
  Kindts, Christelle 0.0 (1150) 1 Bye  
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 6 (01/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Davoust, Nicolas 4.0 (1767) 1-0  Kegels, Kristof 5.0 (1832)
2 Van Hecke, Bert 4.0 (1857) 1-0  Rawoens, Jonas 4.0 (1563)
3 Veldeman, Sieben 4.0 (1742) ½-½  Busschots, Johan 4.0 (1842)
4 Frouws, Willem 4.0 (1505) ½-½  Goossens, Jelle 4.0 (1746)
5 Van Hoecke, Elena 3.5 (1724) 1-0  Pauwels, Rudi 3.5 (1733)
6 Baekelandt, Els 3.5 (1540) 0-1  Vanhee, Freddy 3.0 (1875)
7 Roels, Frederik 3.0 (1838) 1-0  Yperman, Jeffrey 3.0 (1508)
8 Blommaert, Robin 3.0 (1751) 1-0  Heyerick, Anton 3.0 (1557)
9 Deketelaere, Jitse 3.0 (0) 1-0  Ulenaers, Marc 3.0 (1707)
10 Seyns, Odilon 3.0 (1366) 1-0  Gjymshana, Erik 3.0 (1652)
11 Steshenko, Denis 3.0 (0) 1-0  Nolf, Francky 3.0 (1635)
12 De Meyere, Dirk 2.5 (1455) 0-1  Ponnet, Guy 2.5 (1652)
13 Deloof, Koen 2.5 (1634) 1-0  Cornelis, Marc 2.5 (1473)
14 Ost, Emanuel 2.5 (1364) 1-0  Leyendecker, Hubert 2.5 (1533)
15 Vandevelde, Luc 2.5 (1479) ½-½  Toroptsev, Kristian 2.5 (1260)
16 De Vroe, Philip 2.0 (1779) 1-0  Van Den Abeele, Veerle 2.0 (1372)
17 Kygobadi, Shahin 2.0 (1300) 0-1  De Bie, Luc 2.0 (1474)
18 Schatteman, Sven 2.0 (1454) 0-1  Abramenko, Aleksei 2.0 (1217)
19 Van De Kelder, Yves 2.0 (1435) 1-0  Verbanck, Mario 2.0 (1192)
20 Lequy, Cedric 2.0 (1424) 1-0  Roels, Robert 2.0 (1150)
21 Vagenende, Lars 1.5 (1331) 1-0  Klimenko, Timur 1.5 (1270)
22 De Visser, Stefaan 1.5 (1326) 0-1  Denissuk, Andrey 1.5 (0)
23 Kindts, Christelle 1.0 (1150) 0-1  Cornelis, Werner 1.0 (1331)
24 Audooren, Olaf 1.0 (1280) 1-0  De Caluwe, Gerard 1.0 (1215)
25 Klijsen, Yvonne 1.0 (1231) 1-0  De Vreese, Hugo 1.0 (0)
1001 Bauwens, Steven 3.5 (1774) 1-0  Vanhauwaert, Kurt 3.5 (1723)
1002 De Clercq, Geert 2.0 (1360) 1-0  Vandekerckhove, Ava 2.0 (1624)
  Sypre, Sabine 0.5 (1249) 1 Bye  
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0 Afwezig  
  Traest, Philip 1.0 (1366) 0 Afwezig  
Begin van de pagina  
Ronde 7 (01/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Hecke, Bert 5.0 (1857) 0-1  Davoust, Nicolas 5.0 (1767)
2 Kegels, Kristof 5.0 (1832) 0-1  Frouws, Willem 4.5 (1505)
3 Busschots, Johan 4.5 (1842) 1-0  Van Hoecke, Elena 4.5 (1724)
4 Goossens, Jelle 4.5 (1746) ½-½  Bauwens, Steven 4.5 (1774)
5 Veldeman, Sieben 4.5 (1742) 1-0  Blommaert, Robin 4.0 (1751)
6 Vanhee, Freddy 4.0 (1875) 1-0  Seyns, Odilon 4.0 (1366)
7 Roels, Frederik 4.0 (1838) 0-1  Deketelaere, Jitse 4.0 (0)
8 Rawoens, Jonas 4.0 (1563) 0-1  Steshenko, Denis 4.0 (0)
9 Pauwels, Rudi 3.5 (1733) 1-0  Ost, Emanuel 3.5 (1364)
10 Ponnet, Guy 3.5 (1652) 0-1  Deloof, Koen 3.5 (1634)
11 Toroptsev, Kristian 3.0 (1260) 0-1  De Vroe, Philip 3.0 (1779)
12 Ulenaers, Marc 3.0 (1707) 0-1  Vandevelde, Luc 3.0 (1479)
13 Gjymshana, Erik 3.0 (1652) 0-1ff De Bie, Luc 3.0 (1474)
14 Nolf, Francky 3.0 (1635) ½-½  Van De Kelder, Yves 3.0 (1435)
15 Heyerick, Anton 3.0 (1557) ½-½  Lequy, Cedric 3.0 (1424)
16 Yperman, Jeffrey 3.0 (1508) 1-0  De Clercq, Geert 3.0 (1360)
17 Abramenko, Aleksei 3.0 (1217) 1-0  Cornelis, Marc 2.5 (1473)
18 Leyendecker, Hubert 2.5 (1533) ½-½  De Meyere, Dirk 2.5 (1455)
19 Denissuk, Andrey 2.5 (0) ½-½  Vagenende, Lars 2.5 (1331)
20 Roels, Robert 2.0 (1150) 1-0  Schatteman, Sven 2.0 (1454)
21 Van Den Abeele, Veerle 2.0 (1372) 1-0  Audooren, Olaf 2.0 (1280)
22 Verbanck, Mario 2.0 (1192) 1-0  Kygobadi, Shahin 2.0 (1300)
23 Cornelis, Werner 2.0 (1331) ½-½  De Visser, Stefaan 1.5 (1326)
24 De Caluwe, Gerard 1.0 (1215) 0-1  Sypre, Sabine 1.5 (1249)
25 De Vreese, Hugo 1.0 (0) 0-1  Kindts, Christelle 1.0 (1150)
1001 Vanhauwaert, Kurt 3.5 (1723) 1-0  Baekelandt, Els 3.5 (1540)
1002 Vandekerckhove, Ava 2.0 (1624) 1-0  Klijsen, Yvonne 2.0 (1231)
  Klimenko, Timur 1.5 (1270) 1 Bye  
  Neve, Peter 0.0 (1747) 0 Afwezig  
  Pannecoucke, Marc 0.0 (1185) 0 Afwezig  
  Traest, Philip 1.0 (1366) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

 

Warning: Undefined array key "doelgroep" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/presentation/inhoud_nieuws.php on line 137 Warning: Undefined array key "doelgroep" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/presentation/inhoud_nieuws.php on line 138

Bericht toevoegen aan volwassenengastenboek

Afzender:

Bestemming:

Boodschap:


Warning: Undefined array key "functie" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/presentation/inhoud_chat.php on line 306

Antwoord:


Categorie: Volwassenengastenboek

Behandeld:

Dit niet invullen (tegen spam):

Dit niet invullen (tegen spam):

Dit niet invullen (tegen spam):

CAPTCHA Schrijf de karakters over.

Gastenboek volwassenen

Warning: Undefined array key "kalender" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/Bootstrap/Js/javascript_kalender5.php on line 20 Warning: Undefined array key "kalender" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/Bootstrap/Js/javascript_kalender5.php on line 21 Warning: Undefined array key "kalender" in /customers/0/1/a/bredeneschaak.be/httpd.www/Bootstrap/Js/javascript_kalender5.php on line 22

© Vliegend Peerd Bredene | mail ons |

Welkom op de website van Vliegend Peerd Bredene.